RE: #001 Zjednodušení webu, nový design a víc článků pochybných kvalit

„Čím víc proužků, tím víc Adidas!“ pravil asijský obchodník zákazníkovi doufaje, že se chytne na udičku a nebude smlouvat. Já se od ledna popral se svým vnitřním já a zařekl se, že začnu psát víc článků za měsíc. Podobně jako na tržnici, tak i tady si nejsem jistý kvalitou sepsaných slov. Ale touha psát co mě napadne je silnější. Takže zasednu za stolek a sesmolím tenhle úvodník.

Za poslední měsíce jsem přemýšlel, kudy vést svůj web, který je tu už od roku 2009. Tenkrát jsem se snažil o jakousi databázi starých her. Vize, která zemřela hned jak se narodila, se na konec přetvořila víc v osobní blog, kde jsem sepisoval dojmy z dohraných her. 

Psát jen dojmy z dohraných her je pěkný, ale když dohraju za rok pět a půl her, tak těch článků tu moc nepřibývalo. Na mnohé dokončené hry jsem ani článek nerozepisoval. Proto bych se rád zavázal k tomu, psát tu zajímavosti ze strýmů, o knihách, filmech nebo jen nějaké zážitky… Prostě co mě napadne. 

Web se tedy přetvoří v takový blog mých koníčků včetně her. Chci jej propojit i s Youtube záznamy, Twitchem, sepisovat tu různé návody (když řeším nějaký problém, hledám u strýčka gůgla řešení) ap. Takže co tu můžete očekávat? 

  • Shrnující informace z jednotlivých strýmů plus samotný záznam v jednom článku
  • Reporty – zajímavosti (tipy na hry, co jsem zrovna hrál, vše co se nehodí na celý článek, volný obsah psán spíš formou blogu)
  • Dohrané hry, u kterých budu plný dojmů se dočkají samostatného článku – „recenze“.
  • Podobně jako u dohraných her, tak bych chtěl psát o přečtených  knihách, které bych chtěl doporučit a budou za to stát.
  • Přibudou také dojmy z filmů, kde zůstanu věrný těm starším nebo neznámým titulům
  • přibudou tu různé tabulky zaplněné hrami, které si chci zahrát ap.

Přeměna oldgamesnolimit na více osobnější blog tak vesela začíná…

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *