Informačka #4 – Oblivion

V rámci streamů jsem se začal také věnovat kompletnímu průchodu Oblivionu. Už jsem v tomhle světě strávil sedm vysílání a s aktivním chatem je to spíš motivace a radost z průchodu, než se s tím mordovat sám.

Některé počasí s kombinací místního slohu vytváří opravdu nádherný kolorit. No není to nádhera?

Mnohokrát jsem totiž nějaké rozsáhlé RPG rozehrál a nikdy jsem po čase nedošel do zdárného konce (Diablo, Brány Skeldalu, Gods, Legend Of Grimrock, Might & Magic, Zaklínač a mnohé další). Oblivion by mohl být startovacím můstkem pro první opravdu dohrané RPG.

OBLIVION

Hra se mi svým vizuálem strašně moc líbí, Scenérie jsou pěkné a ty města dobře vypadají. Mnohokrát se přistihnu, jak jen blbě zírám a snažím se v rámci kochání zhotovit screenshot. Soubojový systém mi sednul, Občas to na streamu může vypadat i vtipně, když mě nahání skupinka nepřátel v koridoru a já utíkajíc pryč se healuju. 

I zataženo a špatné počasí může přinést nádhernou podívanou.

Aktuálně se potýkám na streamu Oblivionu s nemocí Vampirismu, což je značně omezující nemoc, která mi ztěžuje rychlé cestování po mapě. Na příštím vysílání se vrhnu na quest, který by měl tohle prokletí odstranit.

Jedno z kouzel, které často využívám, je přivolání kostlivce. Říkám mu Kosťa, Kosťa je borec, buď jako Kosťa!

STEAM

Zase jsem neodolal a doplnil si sbírku některých her. V rámci kompletace a pravděpodobně nějakého znovuzahrání jsem ve slevě zakoupil Mafii II. Hru jsem mohl dohrát tak třikrát, jednou jsem zkoušel Jimmyho Vendetu, která mi přišla tak odfláknutá repetice, že jsem neměl ani chuť v tom pokračovat. Jakmile tedy Mafii II dohraju po čtvrté, vrhnu se na DLC Joe Adventure, který by měl přislíbit něco záživnějšího. Moc si o tom nikde nečtu, zkusím se nechat překvapit.

K dalším hrám na Steamu bych třeba zmínil The Misadventures of P.B. Winterbottom, což by mohla být netradiční hříčka, sérii Still Life, Duck Tales Remastered nebo třeba Dying Light. Budu muset začít hraní her organizovat 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *