Únor 2017

Únor byl v zákulisních pracích docela bohatý. Na začátku měsíce jsem uploadoval jedno video za druhým. Šlo tehdy o herní LP Neuro Huntera a Bad Dream, které jsem natáčel na konci ledna. Před nahráváním jsem některá videa řádně prostříhal, i když se mi to v prvních partech Neuro Huntera zrovna nedařilo. Chtěl jsem tam pořádně prostříhat hluchá místa, kde otevírám bedny, ale často se mi zjebla celá Camtasia a přestala pracovat. Znovu a znovu se mi tenhle střihoruký progres opakovat nechtělo, takže v prvních partech si můžete všimnout tichých pasáží, které tam původně být neměly. Zhruba od čtvrtého partu jsem už tenhle problémek vyřešil, tak doufám, že už je to koukatelnější. Celkem mám k dnešnímu dni nahraných již jedenáct dílů  Neuro Huntera.

Další rozehranou a dnes již dohranou minisérií, kterou jsem v únoru uploadoval, byla  Bad Dream. Hry z téhle série jsem hrával už kdysi dávno a byl z těchto malých her velice příjemně překvapený. Na starém kanále mám možná ještě někde gameplay. K znovurozehrání těchle kousků mě přivedla tak trošku  Databáze-her, která v lednu spustila  Herní výzvu o deseti bodech. Takže jsem se po chvílích váhání také zapojil. Nemyslím si, že se mi ji za celý rok 2017 podaří splnit na 100%, ale je to určitě příjemné zpestření k rozehrání dalších her. Na profilu Databáze-her jsem si svoji Herní výzvu vyplnil, takže jsem  aktuálně splnil 2/10. O dalších hrách k zařazení/vyřazení možná ještě popřemýšlím. Nevěřím totiž, že bych Stalkera za rok dohrál. S mým prozkoumávacím stylem hraní jej budu hrát tak dva až tři roky 🙂 

Herní výzva

V únoru jsem také dohrál Poldu 6, o kterém jsem sbíral dojmy a chystám nějaký článek z mého pohledu na hru. Můžu předeslat, že příjemně překvapila a kdyby historie dokázala vymazat pátý díl, byla by tahle série skvělá v kompletu.

Za minulý měsíc také přibyly nové články na webu. Byly pouze dva a oba se týkaly hry Skyrim. Hernímu deníku předcházela koupě  Skyrimu na Steamu a moje obrovské nadšení ze hry. Stále jej hraju a dost možná jej zařadím do Herní výzvy. Klasicky jsem zase únor proklikal ve hře  Shake & Fidget a přidal se také do cechu Karlose Bendy, kde si momentálně odznovu kroutím sedmnáctý level kouzelníka. Ve světě jedna jsem již za třístým levelem a vychovávám si své mazlíčky nebo lezu do podzemí. Rovněž mi ve hře Shakes & Fidget naskákalo strašně moc minut hraní, aniž bych jej hrál. Stalo se tak když jsem hru ukončil, stále běžela v systémových procesech na pozadí. Teď už se tak naštěstí neděje. Beztak herní doba v téhle hře, kterou hraju s přestávkami od roku 2010 je daleko větší! Celkově se moje Steam aktivita zvýšila daleko více, než tomu bývalo kdykoliv v minulosti. Nakoupil jsem Stronghold HD nebo třeba The Fall of Dungeon Guardians.

The Fall of Dungeon Guardians

Strongholda v HD jsem bral za těch pár šupů jako povinnost jej zakoupit a TFDG jsem zvolil díky zajímavému vzhledu klasickýho dungeonu staré školy a české loklalizaci. Při prvních dojmech vypadal parádně. Sice mi přišlo, že tutoriál mě nenaučil vše (ve druhém podlaží věznice jsem narazil na místo čtyř tlačítek, kde bych pravděpodobně měl rozmístit členy mé skupiny, ale nevím jakou klávesou skupinku rozdělit), ale snad na to v budoucnu rychle přijdu. To co mě zatím nejvíc sejří je ten neustálý Fall, který přichází dost často, když se odhaluje nová chodba nebo lokace. Hra přestane pracovat a spadne. Naštěstí je tu možnost mít zaplý autosave po každém souboji, takže pohodka.

Mimo herní svět jsem se pustil do čtení knížky od George Orwella – 1984. V levných knihách za stovku, to je jako zadarmo! Po přečtení se pustím do filmové předlohy. V téhle souvislosti jsem se také zaregistroval na obdobné stránce jako databáze-her. Tedy na databazeknih.cz.  Zde se můžete mrknout co zrovna čtu, zatím se na webu spíše rozkoukávám. Také jsem si zavzpomínal na doby minulé, když jsem pročetl prvních pět čísel Score.

A teď se zaměřím na moji činnost na Youtube z pohledu diváka. Ve druhém měsíci tohoto roku jsem nejvíce sledoval LP videa od slečny Repulzivní ( Lifeless Planet dokoukáno 7/8,  Resident Evil 8/8 čekám na další díl). Neminul jsem samozřejmě ani  narozeninové kecací video a nyní se díky jejímu mírnému zbrždění tempa vracím ke starším rozkoukaným sériím (Outlast 4/7).

Mezi další hráče, na které jsem v únoru koukal nejvíce řadím na nepsanou druhou pozici Czokhoba a jeho sérii  Little Big Adventure (7/8). Rozkoukáno mám videjko o  Test Drive a jeho táhlou sérii náročné hry  Pathologic zřejmě sjedu od začátku, protože jsem se už v příběhu za ta léta vcelku ztratil 🙂 Moc se těším na jeho připravovaný vlog a ze starších sérií už jsem krom Gray Matter viděl vše co mě bavilo. Gray Matter mám v plánu sám rozehrát někdy v daleké budoucnosti. Pravděpodobně jen tak pro sebe, bez natáčení.

Dalším tvůrcem, kterého jsem v únoru na Youtube stalkeroval byl  RetroGamer.biz, u kterého jsem sledoval livestream roztomilé a vskutku osobité arkády  Mystic Towers. Na chvíli jsem zaskočil také na stream hry  Bluppo, kterou jsem rovněž viděl poprvé v životě. Z aktuálních sérií mám rozkoukanou  Daikatanu (3/9). RetroGamer.biz je tvůrce, u kterého sleduju zpětně také spoustu dalších videí i dva roky starých. Kupříkladu jsem se zasekl ve sledování  Might & Magic (13/55) nebo  Anvil Dawn (2/5). Současně patří s Ms.Repulsive mezi velice aktivní tvůrce, u kterých je spoustu obsahu, který chci zpětně zhlédnout.. Podobně to mám i u následujícího kanálu.

P3earCZ je ztělesněním mého dlouhodobého restu. Krom množících se dotazů z mé strany na  Cry of Fear mám u něj rozkoukáno několik sérií. Mezi tu první řadím kompletní sérii  Blairwitch, díky které jsem na Peara vlastně narazil. Také chci zkouknout všechny jeho  Návraty do Dosu. Vypisovat na co se chci podívat je asi zbytečné, spíš zmíním na co se koukat nebudu a to je Batman, který mě obecně jako hra nezajímá. Takže jestli tohle čteš kolego, věz že se k tobě brzy dostanu! 🙂 

Cornetta jsem začal sledovat kdysi dávno jako malou kukuřičku, která bojovala s aligátorem v Indiana Jones. Po jistých změnách, kterými si prošel, založil nový kanál a já si k němu opět našel cestu. Vzhledem k výše uvedené únorové svaté trojici jsem se k ostatním tvůrcům prostě častěji nedostával. U Matta jsem si rozkoukal jeho první sérii na novém kanále – hru  XIII. Aktuálně jsem teprve u partu 4/16. U druhé hry (Indiana Jones), kterou má rozehranou, jsem u 2/5. Co na Mattovi cením je, že vždy rozehraje jedinou hru a tu hraje až do jejího dokončení. V mezidobí nerozjíždí a nepublikuje jiné hry. V tomhle bych jej chtěl někdy zkopírovat 😀

U BiohazardJokera mám také rozkoukáno. Po delší době jsem se k němu zašel mrknout a aktuálně sleduju na  Scrapland a  Die Hard. Už v dávných dobách jsem chvíli koukal také na série  The Thing,  Call of Juarez. Tam si už ale nepamatuju, kde jsem skončil. Zaujala mě série  Syphoon Filter, kterou jsem hrál ve dvanácti na Play Stationu a před pár lety jsem si jej znovu osahal na emulátoru. Koketoval jsem s myšlenkou natočit jej, ale zvolil jsem tehdy Clock Tower.

 

Na ostatní jsem se v únoru dostal buď ve velice malé míře, která ani nestojí za zmínku, nebo vůbec. Bohužel člověk musí také jíst, spát, žít a pracovat 🙂 Ty které jsem nezmínil, nezoufejte, však já se k vám dostanu 🙂 I tak si myslím, že jsem v únoru dokázal ve sledování trhnout rekordy a ještě pravidelně vydávat videa. Ještě jsem si také sjednotil názvy videí, aby měly trošku tu štábní úpravu. Únor byl tedy nadstandartní v mé tvůrčí činnosti. Navíc jsem se přihlásil k odběru dalších zajímavých tvůrců, které jsem v moři YT objevil –  [BOOM_LP] – Mr. Snailovitch (1499 odběratelů),  PixelNut (7),  Najlvin (6842) a  TrylobajT (21). Snad se březen ponese v minimálně stejném duchu jako únor. A na závěr pár statistik z YT Analytics 😀

Motivační statistiky únor 2017, Just Do IT! 😀 Počet
Nahraná videa 12
Publikovaných článků 2
Celková doba sledování (-15%) 1665
Průměná doba sledování (-24%) 2m13s
Zhlédnutí (stouplo o +12%) 749
Like (+3%) 32
Dislike (+200%) 3
Komentáře (+38%) 11
Odběratelé (+68%) 5
Získaní odběratelé 7
Ztracení odběratelé 2
Top komentáře (E.T.Pokec #7) 3
 

Profilový obrázek

Author: Hellhouse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *