Plány na začátek roku 2017

Zatímco si můj Youtube kanál žije tak nějak svým životem, kdy se nadchnu a sem tam něco natočím, aby zase týden na to nebylo jediné LP video, tak na webu se toho děje ještě méně. Budu se snažit tohle všechno napravit. A proto jsem si udělal takový seznámek her, o kterých bych chtěl něco málo utrousit nejen v článku, ale také formou videa. Chtěl bych tak tyhle dvě platformy spojit dohromady. Lidé moc nečtou a v dnešní době je každému příjemnější koukat na vizuál, než louskat v posloupnosti poskládaná slova povalujíc se někde na internetové stránce. Forma článku a videa by tak mohla zaujmout a hlavně mě, kůži línou, donutit psát své myšlenkové pochody na web pravidelně. Budu doufat, že se mi to bude dařit. Psát mě baví, ale člověk musí mít hlavu otevřenou myšlenkám a být vcelku fajnově naladěný. Dost podobné to mám také u natáčení LP na svém kanále. Pokud není nálada nebo chuť, nemá smysl se o cokoliv pokoušet, protože psaní či mluvení na sílu jde sakra poznat od toho uvolněného. 

Co bude dál, co vás čeká a nemine?

Prosinec 2016: Budu se snažit i přes bídný upload konečně pohnout s dalšími (už sestříhanými) díly Strongholdu (10. až 14.), ať se máte na co dívat. Rovněž plánuji E.T.Pokec (pro ty, kteří neznají, jde o takový Talk, kde se vždy rád rozpovídám na určité téma). Můžu již nastínit, že se bude týkat trošku mých herních začátků a hlavně tomu, jak to všechno okolo her probíhalo, když ještě nebyly ty slavný internety! Sepsal jsem si spoustu vzpomínek a nápadů, sestavil to do posloupnosti a pokud mě již žádná vzpomínka nenapadne, vrhnu se na natáčení. Epizodický Tématický pokec by měl vyjít ještě v tomto roce. Laboruju s myšlenkou jej vydat na Štědrý den.

Stejně tak dumám, že bych použil po delší odmlce do pozadí pokecu nějakou hru. Uvidíme. Dále jsem se porozhlédl po celém prosinci a omrkl dny, které bych mohl věnovat natáčení a přitom nebyl unavený nebo druhý den brzy nevstával. Těch dnů na tvoření jsem napočítal celkem devět, což je do konce roku velmi slušnej nášup. Tyhle dny se použijí k přípravě dalších videí, jež budou vycházet až v lednu. O co tedy půjde? Vracím se ke svým starým dobrým klasikám z dětství. Některé si projedeme v plnohodnotném LP, jiné formou ukázky. Protřídil jsem si letem světem dvě desítky her, do kterých se budu v budoucnu pouštět. Máte je sepsány níže ve dvou tabulkách podle platformy. Stále však platí, že budou hlavně dokončeny rozehrané série a případné pauzy budou vyplňovat níže uvedené předtočené hry. Na webu přibudou nějaké dojmy z hraných her a pokračovat budu také v deníku Gods a Filmových tipech.

 


 10 NES HER 


no. Hra info video článek poslední změna
1. Teenage Mutant Ninja Turtles 100% 100% od 5.12. do 8.1.
2. Super Mario Bros 0% 0%
3. Baseball 0% 0%
4. Double Dragon 0% 0%
5. Galaga 0% 0%
6. Godzilla II 0% 0%
7. Ice Hockey 0% 0%
8. Jurassic Park 0% 0%
9. Wreckin Crew 0% 0%
10. Tiny Toon 0% 0%

Pokud nebudou problémy s technickými věcmi, budou NES hry rychle natočené. S Dosovkama to bude podstatně delší záležitost. Vytvořil jsem si takový malý seznámek, kterým se při vymýšlení dalších LP budu v budoucnu řídit. Některé hry jsou mou láskou (Legend of Kyrandia, Formule..), jiné výzvou (King Quest). Ale já se s tím nějak poperu. Poslední týdny nevydávám LP tak často, protože upload videa novějších her jako je třeba Stronghold je časově náročný. Takže se rád navrátím k natáčení a psaní her z dávných dob, které mi sedí daleko více. 


 10 DOS HER 


cover Hra info celkem hotovo video článek poslední změna
1. King Quest 0% 0% 40%
2. Legend of Kyrandia 0% 0% 0%
3. Formule 1 0% 0% 0%
4. Mortal Kombat 0% 0% 0%
5. Paganitzu 0% 0% 0%
6. Secret Agent 0% 0% 0%
7. Ski or Die 0% 0% 0%
8. Warcraft 0% 0% 0%
9. Wolfenstein 3-D 0% 0% 0%
10. Commander Keen 2 0% 0% 0%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *