Youtube tipy #02

Při každodenní práci nebo tvůrčí činnosti je dobré se něčím stimulovat. Každý to má trošku jinak. Někomu pomůže ranní rutina, kdy na stole zavoní káva a u ní se poflakuje na talíři nějaké pečivo k zakousnutí. Jiný si zase nedokáže představit start svého organismu bez ranní cigarety. V průběhu dne musí docházet k dalším stimulacím, aby člověk svůj den příliš nepromarnil. Jednou z nedílných součástí je hudba.

V dnešní době je hudba všudypřítomná. Pryč jsou časy, kdy se po amerických ulicích poflakovala skupinka s kazeťákem na rameni. Dnes si můžete pustit hudbu všude a na všem možném. Podle nějakých studií je prokázané, že hudba zvyšuje pracovní výkon o nějaké to ušmudlané procento. Já osobně vím, že hudba je ten pravý lék. Lunetici měli pravdu! Na každou náladu je třeba k poslechu jiná hudba. Sám vím, že si při puštěné hudbě hovím v různých nudných činostech lépe (úklid), než kdybych tuhle zvukovou kulisu opomněl. Mnohdy poslouchám hudbu taky při tvorbě webů, stříhání videí, sepisování nesmyslů. Už mi chybí jen rádio v koupelně. Na Youtube jsem si vytvářel různé play listy (nyní YT nabízí své listy), rval si porůznu do Winampu (používám tenhle přehrávač dodnes) všelijaké mp3 skladby. Až jsem pak narazil na aktivní Youtube kanál, který mi udělal radost a příjemně překvapil.  

Pro blížící se vánoce tu máme deseti hodinový hudební speciál

Kanál s názvem 10 Hours Of Everything říká divákům a potenciálním odběratelům prakticky vše. Všechny videa na tomto kanále mají celých deset hodin. Říkáte si kdo by koukal na desetihodinové video proboha. Ovšem tenhle kanál nabízí deseti hodinový sestřih hudby na dané téma nebo žánr. Osobně jsem na první video narazil náhodně. Šlo o dlouhý sled keltské hudby, při které se velice dobře tvořilo i odpočívalo. Jsou tu různé kytarové výběry, pianové výběry, hudba vhodný pro studium, halloweenský nebo vánoční speciál. Na kanál videa přibývají poslední dobou docela často. Ne však denně, ale je příjemné vědět, že uživatel je stále aktivní a sem tam přidá nové video.

ODKAZ NA KANÁL: https://www.youtube.com/channel/UCaCE5pzy49M8nQ59plgmFOA

 

Profilový obrázek

Author: Hellhouse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *