Youtube tipy #01

Takže ahoj, já vítám všechny milovníky her a hraní samotnýho. Vy, kteří nevíte o co jde, pravděpodobně neodebíráte a nesledujete můj Youtube kanál. Už před rokem jsem se totiž rozhodl propůjčit svůj hlas a komentář hrám ne až tak známým. Je to pro mě odreagování a zábava, která mě baví stále stejně i za tolik uplynulých měsíců. Tady můžete mrknout na informační video, které odkazuje na můj YT kanál. Do Youtube jsem za ten rok a pár měsíců docela slušně zabředl a stal se tam mou nedílnou součástí každého dne. Nahradil tak již dávno zesnulou televizi, na kterou se dívám sporadicky, vždy když dávají na Coolu Futuramu nebo Simpsonovi. 

Nejen Lets Playem je člověk živ a tak se rád kouknu i na jiné formáty videí. Tenhle článek bude prvním z mnoha dalších, kde budu představovat a odkazovat na zajímavé YT kanály, které mě zaujaly a zaslouží si místečko v rubrice Youtube tipy. Cílem bude představit pro někoho třeba ne až tak známé tvůrce. Původně jsem tyhle tipy chtěl dělat formátem videí, ale nakonec se mi forma stručného článku jeví jako schůdnější a nenáročná varianta.

Videokanál magazínu pro skutečné pseudointelektuály The Zeitung.

Při sledování jednoho z mých odběrů, jsem měl po skončení videa v doporučených také nějaké video od kanálu The Zeitung. Pravdou je, že ten název nezní česky, takže jsem se svým klikem nezvykle váhal. Naštěstí byla má zvědavost silnější. The Zeitung je kanál českého tvůrce Mrzouta, který svými denními vlogy (mimo víkend – v sobotu a v neděli totiž točí pouze výčepní!) komentuje dění ve světě i u nás. Což by nebylo zas tak nic světoborného, ale vtipná forma dodává videím obrovský kus zábavy a nadsázky. Byla by škoda jeho tvorbu minout. 

ODKAZ NA KANÁL: https://www.youtube.com/channel/UCOLOhBsfXgEbVM7Y5KvOeIA

 

Profilový obrázek

Author: Hellhouse

1 thought on “Youtube tipy #01

  1. Já se na starým kanálu probíral jen tak z nudy svými odběry. A že jsem tam odebíral všechno možné. Je taky fakt, že jsem si některý kanály musel rozkliknout, protože už dloho nic autoři nevydali. To ještě jde, viděl jsem spoustu návratů třeba po půl roce. Někdy zamrzí, že tvůrci s tím YT seknou tak, že smažou i svá videa, což je škoda. Díky tomuhle brouzdání odběrama jsem se zabejčil, že udělám nějaký seriál, kde budu dávat tipy na kanály všech možných "žánrů". 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *