Bloodmoon (2011)

V poslední době se můj pohled přes prsty na online hry v prohlížeči zvolna rozevírá. Ještě před rokem jsem se jim bránil a hrami je nenazýval. Jó, co loni bylo dnes zavál čas. Mám rozehrány hned tři webovky a to jsem původně chtěl hrát jen jednu. O Shakes & Fidget tu už řeč byla. O Soccerstar zatím ne. Ta třetí do řady je Bloodmoon. Ten rozehrávám čerstvě dnešním dnem, takže jsem sám zvědavý jak dlouho u ní vytrvám. Každopádně vypadá propracovaně, graficky líbivě, na onlinovku tak jak má být. A přátelé ona nejenže je v češtině, má i příležitostný český dabing!

 

 

O čem vlastně Bloodmoon je? Je to RPG hra. Na výběr je ze tří ras Vlkodlak, Upír a Vampír. Po výběru se vesele pusťte do hry. Na začátku nás hra, plně lokalizovaná do češtiny, provází za ručičku a seznamuje s různými položkami menu. Sličná průvodkyně i řádně vošklivácky vyhlížející hrobník a další nohsledi a pomocníci nám ukážou možnosti hry. U dámy v zámku plníme úkoly (obdobně jako v Shakes & Fidget), máme 100 bodů energie a každý úkol sebere určité množství, dle zkušeností a odměn z úkolů. Až se ukazatel dostane na nulu, je vyčerpán denní nášup dobrodružství a pokračuje se zase druhý den, s překlopením půlnoci. Z dobrodružství získáváme peníze, zkušenost, předměty.

 

 

 

 

Spojit se s dalšími hráči jde interní poštou a také si tu lze vytvořit vlastní smečky a bojovat tak s přáteli a spoluhráči proti ostatním. Hrobník nabízí práci, která nám vydělává zlatky. Hodí se vyčerpat dobrodružství a při odcházení od hry zadat na třebana deset hodin práci a po uplynutí času dostaneme zaplaceno. Je dobré, že hráč nemusí hru hlídat. Prostě zadá hlídku a dojde si za čas pro peníze. V aréně jde bojovat proti jiným hráčum, hezky jeden na jednoho. Máme tu také útočiště, což je jakési obydlí, jehož funkci jsem zatím nezkoumal. Ale jde vylepšovat.

 

 

Na mapě světa jsou různá města. V nich lze svádět souboje a dostat tak zajímavé a lepší předměty a zkušenosti. Poprvé jsou všechny města zamčena, odemčou se až po splnení několika úkolů/dobrodružství v zámku. Ve skladišti zbraní si lze nakoupit pořádný i pěkně šmejdský arsenál, každému dle libosti. A nakonec se v laboratoři posilnit nějakým pořádným elixírem. Hurá do dalšího objevování!

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *