Toshiba Satellite 320CDT

Pořádná herní mašina, nadupaný procesor, jádro semhle, jádro támhle, všude obrovské ventilátory, světélkující diody, paměti toliko, že se jich nedopočítáte. Gigantický výkon počítače pro hry moderní a nové generace her je tu. Nové technologie zajišťují hráčům další a nové intenzivnější prožitky z hraní her. Výkonná grafická karta napomáhající k filmovému zážitku ze hry. Kdo by nechtěl takovouto mašinu? Myslím, že snad každý.Ovšem já ani ne, jsem asi tak nějak ze staré školy a s názorem, že staré hry mají něco do sebe. A tak jsem se po delší odmlce opět pídil, čímpak bych uspokojil své choutky po starších strojích a náhle jsem (kde jinde než na Aukru) zahlédl nádherný, funkční a zachovalý notebook značky Toshiba. Vzbudil ve mě nadšení a hned jsem si ho oblíbil. Chodil jsem ho na stránky navštěvovat a přemýšlel jaké by bylo mít ho doma.

Takový obr Gameboy. Představa jak si s ním lebedím doma v křesle a oddávám se hrám, které již zavál čas, mě donutila k tomu abych začal jednat. Příhoz semhle, příhoz támhle a už se chlapec ušatý v krabičce oddával cestování do nového domova. Balík dorazil a já začal nakrásno škubat, kusy krabice létaly do všech stran a já se prohrabal ke svému novému přírůstku. Nadšení neutuchávalo. Vše jsem pozapojoval jak bylo třeba. Spustil a už se na mě smálo logo Win98. Vše fungovalo a funguje na výsost dobře a já si jen pochvaluju výtečnou koupi.

Notebook má krásných 32 MB RAM a 2 harddisky o kapacitě 1500 MB, a také USB port, což je nadstandart, když ho budu využívat hlavně příležitostné hraní Dosových her. Součástí notebooku byla také dobová myš, kde mi doposud dělá problém absence středového kolečka pro scrolling a také šikovná taška do které se notebook uloží na cesty. Notebook má cd-rom a tak první co jsem nahrával byla moje milá m602 a pár klasických dosáckých her. Repráky taky znějí výtečně, žádně křupání, chřastění, vynechávání zvuku, nic takového.

Nejvíce mě zaujala výdrž baterie. Při běžném používání vydrží okolo jedné hodiny a půl. Co dodat. Zmatečný článek je u konce, jsem znaven ale spokojen. Snad jen otázka, máte také nějaký historický notebook?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *