Secret Agent: Mission One: The Hunt for Red Rock Rover (1992)

Hlavním hrdinou této plošinovky od Apogee Software je tajný agent 006 jedné vládní organizace, která chrání zájmy demokratické společnosti a snaží se tak udržet mír a potlačit terorismus. Zmiňovaní teroristé se však přes všechny snahy vládní organizace dostali k plánům tajné zbraně, které musí náš hrdina získat zpět.

Hra je klasickou 2D plošinovkou, podobně jako například Duke Nukem. Tajný agent je vysazen na ostrově, který funguje jako mapa, či přehled jednotlivých levelů. Každý domeček, do kterého vejdete, je jeden level.

 


 

Po jeho splnění se tak otevírá další přístup do jiných levelů. Každé kolo je plné nepřátel, od vojáků po různé mechanické potvory. Cestou sbíráte různobarevné klíče k příslušným dveřím, různé předměty, nebo písmena S, P a Y, které zapíší do tabulky skóre více bodů najednou.

 


 

Na počátku vlastníte pouze pět nábojů do pistole, postupně lze nějaké náboje najít, ale je jich tak akorát na splnění levelu. Cílem každého kola je získání diskety, kterou dáte do počítače (odstraní překážku), dále zničení radaru a nakonec nalezení dynamitu, který otevře východové dveře.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *